3 sposoby, aby wykorzystać Netflix

3 sposoby, aby w pełni wykorzystać subskrypcję Netflix i wrażenia z oglądania, w tym skróty klawiaturowe i inne ukryte funkcje. Jeśli interesuje Cię dobra, staromodna rozrywka, prawdopodobnie często oglądasz Netflix. Z ponad 183 milionami płacących członków streaming z niemal każdego kraju na Ziemi Netflix jest zdecydowanie największą usługą przesyłania strumieniowego na świecie.

Oczywiście duża część popularności Netflix pochodzi z jego obszernego katalogu, który obejmuje rosnącą bibliotekę oryginalnych programów dostępnych nigdzie indziej. Ale zdolność Netflix do przyciągania gałek ocznych wynika również w dużej mierze z łatwości obsługi. Netflix jest dostępny na prawie każdej popularnej platformie i ma mnóstwo dodatkowych funkcji, które pozwalają oglądać, jak chcesz. Jeśli jesteś subskrybentem, który chce przenieść swoje wrażenia z przesyłania strumieniowego na wyższy poziom, oto kilkanaście wskazówek i wskazówek, które pomogą Ci stać się mistrzem Netflix.

1. Konto Netflix 30 dni – Wybierz najlepszy plan dla swoich nawyków oglądania

Wybrany plan Netflix będzie zależał od tego, jak lubisz oglądać i ile osób korzysta z Twojego konta. Chociaż większość użytkowników subskrybuje plan Standard Netflix, konto Netflix 30 dni oferuje pięć różnych poziomów subskrypcji, każdy z własną ceną i funkcjami.

konto Netflix 30 dni

Netflix 30 dni

Każdy, kto pamięta wczesne dni, kiedy konto Netflix 30 dni było usługą wypożyczania DVD pocztą elektroniczną (bez opłat za opóźnienie!), będzie łaskotany, wiedząc, że gigant streamingowy nadal to oferuje. Oprócz planów przesyłania strumieniowego dostępne są dwa plany DVD i Blu-ray, które umożliwiają wypożyczanie programów i filmów na fizycznych dyskach. Jeśli jesteś zainteresowany zmianą swojego planu, możesz zmienić subskrypcję w dowolnym momencie. A jeśli kiedykolwiek będziesz musiał zmienić metodę płatności, możesz to zrobić.

2. Konto Netflix 60 dni – Spersonalizuj swoje konto za pomocą profili

Każdy profil ma własną nazwę, zdjęcie i ustawienia. Spersonalizowana technologia rekomendacji Netflix, która decyduje o tym, jakie tytuły pojawią się na Twojej stronie głównej Netflix, jest jedną z najbardziej zaawansowanych w branży. Każdy wiersz jest zorganizowany i wyselekcjonowany na podstawie tego, co oglądasz, klikasz i czego szukasz.

Ten rodzaj personalizacji jest wyjątkową funkcją, jeśli jesteś jedynym użytkownikiem, ale wychodzi poza okno, jeśli udostępniasz swoje konto znajomym i rodzinie. Tutaj wkraczają profile. Każde konto Netflix 60 dni może mieć do pięciu różnych profili, co pomaga oddzielić preferencje wszystkich.

Netflix 60 dni

Netflix 60 dni

Innymi słowy, jeśli kochasz telenowele, ale twoja żona ogląda tylko seriale komediowe, każdy z was może założyć profil i otrzymywać rekomendacje dostosowane do własnych upodobań. Oto nasz przewodnik dotyczący dodawania profilu do konta Netflix 60 dni.

Każdy profil ma swoje własne ustawienia i zdjęcie profilowe, które można zmienić w kilka minut. Za każdym razem, gdy logujesz się do Netflix, będziesz mógł wybrać profil, który chcesz otworzyć, a przełączanie się między profilami jest dość proste — zwykle możesz to zrobić najszybciej, zamykając Netflix 60 dni i otwierając go ponownie. A jeśli później zdecydujesz, że nie potrzebujesz profilu, możesz usunąć profil z dowolnego urządzenia.

3. Netflix 60 dni – Zarządzaj listą Kontynuuj obserwowanie

Linie pod listą Kontynuuj oglądanie pokażą, jak daleko jesteś w danym odcinku lub filmie.  Jedną z rzeczy, które wszyscy kojarzą z Netflixem, jest binge-watching. Jednym ze sposobów, w jaki Konto Netflix 60 dni ułatwia uporczywe oglądanie, jest lista Kontynuuj oglądanie.

Za każdym razem, gdy obejrzysz program lub film, a następnie wyłączysz go bez dokończenia, zostanie on dodany do listy Kontynuuj oglądanie. Ta lista ułatwia rozpoczęcie od nowa, gdy w końcu wrócisz — wystarczy kliknąć żądany tytuł, a zostanie wznowiony dokładnie w miejscu, w którym przerwałeś.

Kody cyfrowe i Konto Netflix 60 dni

Ale lista kontynuuje obserwację i nie musi być całkowicie zautomatyzowana. Jeśli na liście Kontynuuj oglądanie znajduje się jeden lub dwa programy, do których wiesz, że nigdy nie wrócisz, możesz w dowolnym momencie usunąć z niego elementy. Po więcej promocji odwiedź sklep, który sprzedaje Kody cyfrowe,  czyli kodyfine.pl.