Dlaczego warto zamówić oklejanie szyb Poznań?

Oklejanie szyb Poznań winylem to innowacyjny, opłacalny sposób na unowocześnienie Twojej nieruchomości. Specjalizujemy się w winylowym oklejaniu standardowych okien UPVC, aby uzyskać nowoczesny, współczesny i ekskluzywny wygląd bez ogromnych kosztów wymiany okien.

Owiń swoje ramy okienne PCV

Stosowany komercyjnie w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym, nasz wysokiej jakości winyl został zaprojektowany tak, aby wytrzymać ekstremalnie trudne warunki pogodowe, dzięki czemu idealnie nadaje się na zewnątrz Twojej nieruchomości. A dzięki niezwykle szerokiej gamie kolorów i wykończeń możemy z Tobą współpracować i doradzić, która folia winylowa będzie najlepsza, aby uzyskać wygląd i efekt, którego szukasz.

Wysoka jakość, niska cena

Kiedy Twoje ramy okienne UPVC dobiegły końca i zaczynają wyglądać na zmęczone i zużyte, możesz równie dobrze zacząć myśleć o wymianie okien i niemałych kosztach związanych z pracą, ale w specjalizujemy się w oferowaniu alternatywnej renowacji okien usługę, która zazwyczaj pozwoli zaoszczędzić około 70% w porównaniu z pełną wymianą okien. Używając naszych wysokiej jakości folii elewacyjnych Avery Dennison, Twoje okna znów będą wyglądać jak nowe, a co więcej, możesz oczekiwać, że wytrzymają nawet 10 lat.

Kolory w macie, połysku lub połysku
Nasze winyle są dostępne w szerokiej gamie kolorów, od antracytowej szarości, czerwieni, zieleni i błękitów, aż po metaliczne wykończenia. Wielu naszych klientów korzysta z naszych usług, aby po prostu odświeżyć wygląd swoich okien poprzez zmianę koloru, a nie pilną potrzebę renowacji oraz jako alternatywę dla malowania natryskowego. Niezależnie od motywacji do modernizacji okien, oklejanie szyb Poznań może zapewnić usługi oklejania ram lub natryskiwania ram; a nasi specjaliści oczywiście doradzą Ci, która metoda będzie najlepiej pasować do Twojego projektu.

Trwałe i odporne…

Na szczycie listy często zadawanych pytań, które zadają nam klienci, jest „jak długo to trwa i jak bardzo jest odporne na warunki atmosferyczne?” – Nasza odpowiedź jest zawsze taka sama: Avery Dennison Facade Film to wiodący na rynku produkt do oklejania szyb i  powierzchni zewnętrznych i podłoża; jest ognioodporny zgodnie z normami europejskimi, wodoodporny i odporny na warunki atmosferyczne (w ekstremalnych temperaturach) oraz odporny na odbarwienia i ścieranie pod wpływem promieniowania UV. Pokrycie jest trwale przyczepne bez konieczności stosowania podkładu, trwałe do 10 lat i estetycznie wygląda gładsze niż powłoka farby o grubości zaledwie 90 mikronów.

Skróć harmonogramy projektów o połowę

Tam, gdzie kiedyś nie było innej opcji niż renowacja poprzez wymianę, nasi klienci mogą teraz zredukować swoje budżety projektowe nawet o 50%, modernizując zmęczone powierzchnie w ciągu zaledwie kilku godzin pracy. Wyobraź sobie, że nie musisz wyrywać tej płyty gipsowo-kartonowej i odbudować jej z cegły, drewna, a nawet marmuru? Korzystając z naszych wykładzin winylowych, możesz symulować teksturę i wygląd niemal każdego naturalnego lub przetworzonego materiału, aby osiągnąć rezultaty, które wytrzymają wszystkie próby, z wyjątkiem najbardziej rygorystycznych, i to w ułamku czasu.

Może Ci się również spodoba