Iluzjoniści do wynajęcia w pobliżu mnie

Zatrudniając profesjonalnego iluzjonista na wesele, należy wziąć pod uwagę kilka gatunków pokazów magii i iluzji, ponieważ iluzjoniści wykonują wyczyny, aby zadziwić i zadziwić sztuczkami rąk i wprowadzaniem w błąd, zarówno na scenie, wykonując wielkie iluzje, jak i z bliska dla mniejszych grup. Rozrywka iluzjonistyczna jest popularna na wszelkiego rodzaju imprezach, od urodzin po imprezy firmowe i festiwale. Znajdź NAJLEPSZYCH iluzjonistów na imprezy i imprezy na GigSalad.com. Jesteśmy iluzjonistycznym źródłem dziecięcych przyjęć urodzinowych, targów, szkół, imprez firmowych i festiwali, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wielka iluzja. Iluzjonista to prawdziwy zawód.

Teraz to widzisz, a teraz nie! Możesz pomyśleć, że twoje oczy nie działają prawidłowo po obejrzeniu niektórych z tych niesamowitych wykonawców. Czy widziałeś właśnie kobietę, która została przepiłowana na pół, a mimo to została całkowicie nienaruszona? A może niewinny widz w jakiś sposób zniknął z idealnie stabilnego pudełka? Ci niesamowici iluzjoniści mogą sprawić, że wszystko i wszystko zniknie z przedmiotów, ludzi, a nawet części ich własnego ciała! Nie próbuj tego rozgryźć, ponieważ twoje oczy Ci nie pozwalają, po prostu usiądź i przygotuj się na zdumienie!

Nasi Magowie i Iluzjoniści bawią się imponującymi sztuczkami rąk, błędnym ukierunkowaniem i zręcznością cyferek, sprawimy, że Twoi goście będą zdumieni, zdumieni i drapią się po głowach w zdumieniu! Nasi wybitni, nagradzani iluzjoniści są członkami znanego na całym świecie Magic Circle i występowali na całym świecie, reprezentując Wielką Brytanię i biorąc udział w międzynarodowych konkursach. 

Istnieją 3 główne style działania

Magik z bliska: Najlepiej nadaje się na przyjęcia z napojami i magię stołów. Magik z bliska wykonuje magię opadającą szczęki na oczach twoich gości – czasami magia dzieje się nawet w ich rękach! Ten bardziej intymny styl magii jest niezwykle interaktywny i świetnie nadaje się do angażowania gości w rozrywkę. Magia zbliżenia jest bardzo popularna, ponieważ pozwala gościom być jak najbliżej magii. Triki mogą obejmować sztuczki karciane, liny, gumki lub monety, a nawet przedmioty codziennego użytku pożyczone od gości lub znalezione na stole. W zależności od liczby gości, bardziej efektywne może być zatrudnienie wielu magów z bliska, aby każdy mógł się zaangażować. To świetny sposób na przełamanie lodów i popularna opcja rozrywki w roamingu. Nasz standardowy pokaz z bliska składa się z 2x 45-minutowych zestawów – sprawdza się to szczególnie dobrze na weselach, gdzie goście bawili się podczas zdjęć, a następnie między kursami podczas kolacji, aż do początku przemówień. Jeśli potrzebujesz maga na dłuższy czas, na przykład na stoisku wystawienniczym, możemy to również zapewnić – po prostu poinformuj nas o swoich potrzebach, gdy będziesz pytać. 
Magik sceniczny: Magik  sceniczny wnosi do wydarzenia prawdziwy element tajemnicy i zachwytu – zwykle z dużą ilością interaktywnej komedii. Magia to klasyka, z którą wszyscy goście mogą się w jakiś sposób utożsamić, a zobaczysz niewiarygodną magię wizualną z ogromnym wyborem rekwizytów. Pokazy mogą angażować publiczność i mogą być wypowiedziane lub milczące – dzięki czemu magiczne pokazy sceniczne są idealne również dla międzynarodowej publiczności. Nasz standardowy pokaz na scenie to solowy występ 1×10 minut, ale większość naszych magików ma w zanadrzu o wiele więcej sztuczek i może zrobić pełne 45 minut, jeśli to konieczne – po prostu daj nam znać, czego potrzebujesz, gdy będziesz pytać. Oferujemy również pokazy w duecie, jeśli szukasz czegoś nieco innego. 
Iluzjoniści sceniczni:  Nasze pokazy iluzji oszałamiają Twoich gości wysoką energią, dużą skalą, magią wizualną oraz odrobiną blasku i przepychu. Te zapierające dech w piersiach, szybkie koncerty świetnie nadają się na większe sceny i miejsca lub po prostu, aby dodać dodatkowy efekt Twojemu wydarzeniu. Niektórzy z naszych iluzjonistów potrafią nawet w magiczny sposób sprawić, że Twój CEO pojawi się na scenie lub zaangażować publiczność. Nasze pokazy iluzjonistyczne zazwyczaj składają się z pojedynczego iluzjonisty (plus asystenci) zapewniającego 1x 10-minutowy pokaz iluzji. Mogą zaoferować do 45 minut, więc jeśli potrzebujesz pełnego wieczornego występu, poinformuj nas o tym podczas zapytania. 

Może Ci się również spodoba