Interesujące Polskie firmy 2022

usługi geodezyjne Oleśnica
kontenery mieszkalne całoroczne

1. Win-Plast Kamil Brocki

Decydując się na rolety Wrocław miarę naszej firmy, masz pewność, że otrzymasz produkt w 100% dostosowany do Twoich osobistych preferencji. Rolety te zasłaniają symetrycznie każde okno, niezależnie od rodzaju zasłony. Style prowadnic i kaset również są dobierane indywidualnie, a całość jest trwała i piękna. Przy produkcji rolet na zamówienie we Wrocławiu oferujemy pełne wsparcie w doborze rodzaju, materiału, koloru i mocowania. Wykonujemy wyceny, dostarczamy produkty i profesjonalnie montujemy rolety na każdym oknie.

 

INFORMACJE
Nazwa Win-Plast Kamil Brocki
Telefon 735 014 830
Adres Czarnuszkowa 7, 51-180 Wrocław
Strona www https://win-plast.pl/
Email biuro@win-plast.pl

 

Kanał samochodowy to po prostu prostokątna konstrukcja z żelbetonu o grubości 12 cm. Służy ona głównie do napraw i sprawdzania stanu technicznego pojazdu bez użycia specjalnego podnośnika.

 


2. A&A Biuro Tłumaczeń

Tłumaczenia Wrocław pisemne dzielimy na tłumaczenia nieuwierzytelnione – zwykłe (w tym tłumaczenia eksperckie) oraz uwierzytelnione – tłumaczenia przysięgłe. Zapewniamy szybkie, szybkie tłumaczenia medyczne, prawnicze i techniczne. Możesz poprosić nas o przetłumaczenie aktu urodzenia, aktu małżeństwa, wyciągu bankowego, prawa jazdy, zaświadczenia, odcinka wypłaty, aktu zgonu, testu na Covid, dyplomu i innych.

 

INFORMACJE
Nazwa A&A Biuro Tłumaczeń
Telefon 665 054 900
Adres Kazimierza Wielkiego 67/128, 50-077 Wrocław
wejście B, 1 piętro, lok. 128
Strona www https://www.aia-tlumaczenia.pl/
Email biurojg@aia-tlumaczenia.pl

 


3. PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski

Stolarnia Kredens to stolarz z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu pięknych mebli na wymiar dla mieszkańców Warszawy i okolic. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, dobór materiałów, pomiary, produkcję i montaż. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i sercem! Stolarz meble na wymiar Warszawa wykona na wymiar piękne meble kuchenne, garderoby, łazienkowe, stoły, garderoby, szafki kuchenne, a także meble biurowe i pokojowe.

INFORMACJE
Nazwa PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski
Telefon +48 575 807 214
Adres Ignacego Paderewskiego 22, 04-438 Warszawa
Strona www https://stolarstwo-kredens.pl/
Email kontakt@stolarstwo-kredens.pl

 


4. Qpack Łukasz Waliwender

Firma QPACK świadczy kompleksowe usługi relokacyjne na terenie Warszawy oraz na terenie całego kraju i za granicą. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalnych pracowników z niesamowitą energią pracy! Dysponujemy odpowiednio przygotowanymi środkami transportu, aby tanio i profesjonalnie przenosić domy, mieszkania, firmy i biura. Działamy lokalnie na terenie miasta Warszawa i obsługujemy następujące obszary: Ursynów, Mokotów, Bemowo, Bielany, Wilanów, Białołęka, Targówek, Śródmieście, Praga Północ, Włochy, Tarchomin, Wola, Ochota, Praga Południe i Wawer. Ponadto wykonujemy bezstresowe i niedrogie przeprowadzki Warszawa. Oferujemy specjalistyczne materiały do ​​pakowania i znakowania właściwości. Przed wykonaniem usługi nasi eksperci uzgadniają z Państwem wszystkie szczegóły jej realizacji, proponują koszty oraz koordynują pracę zespołu podczas załadunku, transportu i rozładunku mienia w miejscu docelowym. Świadczymy usługi przeprowadzkowe dla firm i osób prywatnych.

 

INFORMACJE
Nazwa Qpack Łukasz Waliwender
Telefon +48 516 643 620
Adres Milenijna 43/2, 03-130 Warszawa
Strona www https://www.qpackprzeprowadzki.pl/
Email lwaliwender@qpackprzeprowadzki.pl

 


5. Serwis Moto Partner Dariusz Błędek

Zapewniamy rzetelny i szybki serwis maszyn budowlanych na terenie Przasnysza i okolic. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, rzetelnie i dyskretnie. Z naszą pomocą szybko przeprowadzisz roboty ziemne, wykopy oczka wodnego, rozbiórki, rozbiórki budynków oraz wykopy fundamentów. Nasza główna działalność to: usługi koparkowe, minikoparki, koparko-ładowarki, usługi transportowe, transport maszynowy, sprzedaż kruszyw, kruszyw sypkich (piasek, żwir, ziemia czarna, tłuczeń, tłuczeń) itp.

 

INFORMACJE
Nazwa Serwis Moto Partner Dariusz Błędek
Telefon 507 045 116
Adres Żwirki i Wigury 17B, 06-300 Przasnysz
Strona www https://serwismotopartner.pl/
Email darekbledek@wp.pl

 


6. Agencja eventowa Event Show Group

Event Show Group to profesjonalna organizacja eventów Kraków oferująca kompleksową obsługę w zakresie organizacji wydarzeń kulturalnych, imprez masowych, eventów oraz koncertów. Firma koncentruje swoją działalność na mieście Kraków (małopolska) i jego okolice – Tarnów, Nowy Sącz, Katowice itp. Jako agencja eventowa wydarzenia na przestrzeni lat zgromadziły bogate portfolio wydarzeń dla wielu ważnych instytucji kulturalnych oraz firm prywatnych.

 

INFORMACJE
Nazwa Event Show Group
Telefon +48 514 072 640
Adres Amazonek 21, 30-298 Kraków
Strona www https://www.eventshowgroup.pl/
Email eventshowgroup@gmail.com

 


7. KLM Meble

KLM Meble to profesjonalna aranżacja wnętrz, wyposażenie oraz wysokiej jakości meble kuchenne na wymiar. Nasze projekty są zawsze dopasowane do potrzeb naszych klientów – wyróżniają się dyskrecją Wyrafinowany i kreatywny. Spełnimy wszystkie Państwa życzenia, aby wnętrze wyglądało imponująco. Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy, szczególnie z Poznania i okolicznych miejscowości, oraz klientów z całej Polski.

 

INFORMACJE
Nazwa KLM Meble
Telefon +48 662 745 470
Adres Rzemieślnicza 7, 62-002 Suchy Las
Strona www http://www.klmmeble.pl/
Email klmmeble@klmmeble.pl

 


8. AJP Kontenery

Produkujemy trwałe i ciepłe całoroczne kontenery mieszkalne na terenie całej Polski. Jako krajowy producent kontenerów domowych możemy zapewnić najtańszą opcję dla kontenerów domowych z kuchnią i łazienką. Cechują nas niskie ceny, szybka realizacja i kompleksowe metody! Budujemy kontenery mieszkalne 35m2, 50m2 oraz inne wraz z akcesoriami takimi jak klimatyzacja czy dodatkowe drzwi.

 

INFORMACJE
Nazwa AJP Kontener
Telefon +48 502 871 281
Strona www https://kontenery-hale.pl/
Email ajpkontenery@gmail.com

konténer gyártó


9. Szkoła jazdy na Nartach Pierwszy Krok

Szkoła narciarska Rzeczka oferuje naukę jazdy na nartach klasycznych, biegówkach i snowboardzie na wyciągu narciarskim „Górnik” we wsi Rzeczka w Górach Sowich. Tereny narciarskie są naśnieżane i utrzymywane, dzięki czemu doskonale nadają się do nauki jazdy na nartach i snowboardzie, a także rekreacyjnej i sportowej jazdy na nartach. Również dzięki oświetleniu możemy cieszyć się jazdą w nocy.

 

INFORMACJE
Nazwa Pierwszy Krok
Adres Rzeczka 36b, 58-320 Rzeczka
Telefon +48 502 112 416
Strona www http://www.rzeczka-narty.pl/
Email pierwszykrok.rzeczka@gmail.com

 


10. Larma Tomasz Jagodziński

Instalujemy profesjonalne systemy monitoringu domu i CCTV dla firm, warsztatów produkcyjnych, szkół i innych miejsc. Gwarantujemy kompleksową usługę obejmującą nadzór, ekspertyzę kamer i CCTV Wrocław, projekt, instalację i montaż. Wdrażane przez nas systemy znacząco poprawiają faktyczne i postrzegane bezpieczeństwo oraz chronią miejsce pracy przed nieuczciwymi pracownikami. Kamery z roku na rok stają się coraz bardziej przystępne cenowo, dzięki temu, że mogą je dostać nawet małe firmy.

 

INFORMACJE
Nazwa Larma Tomasz Jagodziński
Telefon 784 732 283
Adres Leśna 6, 55-100 Kobylice
Strona www https://larma.pl/
Email biuro@larma.pl

 


11. Kamal Serwis

 

INFORMACJE
Nazwa Kamal
Telefon 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www pogotowie kanalizacyjne
Email biuro@kamal-serwis.pl

 


12. Busy Holandia

 

INFORMACJE
Nazwa Busy Holandia
Telefon 662 492 950
Strona www http://busyholandianiemcy.pl/
Email vipbus1@interia.pl

 


13. MK Rusztowania

 

INFORMACJE
Nazwa MK Rusztowania
Telefon 660 462 785
Adres Irysowa 31, 51-117 Wrocław
Strona www https://mk-rusztowania.pl/
Email m.k.rusztowania@wp.pl

 


14. Budstone

W oparciu o mikrocement i inne technologie wykorzystania betonu architektonicznego, wykonujemy i odnawiamy różne powierzchnie: tarasy, schody, posadzki. Nasza specjalność to przepiękne posadzki żywiczne. Dodatkowo możemy tą techniką uzyskać piękny efekt bruków zewnętrznych, tarasów, ścian, schodów czy elewacji. Oferujemy szkolenia, sprzedaż materiałów budowlanych oraz realizacje rozwiązań wykorzystujących mikrocement, beton architektoniczny, dekoracyjny, stemplowany, polerowany, posadzki żywiczne, epoksydowe, cienkopowłokowe, jak i mikrobeton.

 

INFORMACJE
Nazwa Budstone
Telefon 533 244 803
Adres Centrum 567, 34-382 Wieprz
Strona www https://www.budstone.eu/
Email produkcja@poczta.fm

 


15. Biuro rachunkowe Rachmistrz

 

INFORMACJE
Nazwa Rachmistrz
Telefon 509 725 575
Adres Powstańców 25a, 31-422 Kraków
Strona www https://rachmistrz.krakow.pl/
Email ksiegowosc@rachmistrz.krakow.pl

 


16. Kriskon Klimatyzacja

Wykonujemy serwis i montaż klimatyzacji w mieście Wrocław i pobliskich miejscowościach: Siechnice, Oława, Jelcz-Laskowice, Kobierzyce, Strzelin, Brzeg, Smardzów, Żórawina, Bielany Wrocławskie, Marcinkowice, Kobierzyce i inne. Klimatyzacja do domu Wrocław, mieszkania w bloku, firmy, biura, sklepów, hal produkcyjnych to najpopularniejszy wybór wśród naszych Klientów. Jesteśmy certyfikowanymi instalatorami wszystkich czołowych marek klimatyzatorów na rynku. Należą do nich najlepsi producenci klimatyzatorów, w tym Samsung, Daikin, Mitsubishi, Gree i Fujitsu.

 

INFORMACJE
Nazwa Kriskon Klimatyzacja
Telefon +48 792 120 180
Adres Morelowa 1, 55-010 Smardzów
Strona www https://kriskonklimatyzacja.pl/
Email kriskon.kz@wp.pl

 


17. Hotel Zielony Zakątek

 

INFORMACJE
Nazwa Hotel Zielony Zakątek
Telefon 29 764 32 55
Adres Susk Stary 10, 07-411
Strona www hotel Ostrołęka
Email biuro@zielonyzakatek.net

 


18. LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe

 

INFORMACJE
Nazwa LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe Sp. z o.o.
Telefon 698 43 43 53
Adres Jabłeczna 13/23, 50-539 Wrocław
Strona www zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu
Email kontakt@zabezpieczenia-samochodowe.pl

 


19. Optisolar PV Kamil Burczaniuk

 

INFORMACJE
Nazwa Optisolar PV Kamil Burczaniuk
Telefon 781 033 446
Adres Górne 30a, 21-310 Bezwola
Strona www https://fotowoltaikalubelskie.com/
Email optisolarpvbiuro@gmail.com

 


20. Radca Prawny Leszek Chmura

Kancelaria Wrocław Leszek Chmura świadczy znaną pomoc prawną osobom fizycznym, firmom i instytucjom. Świadczymy szeroki zakres usług prawnych z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Oprócz standardowych zleceń podejmujemy się bardzo złożonych zadań, kierując się najwyższymi standardami etycznymi, mając na uwadze przede wszystkim interes naszych Klientów.

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmura
Telefon +48 602 350 035
Adres Bolesława Drobnera 32 (parter), 50-257 Wrocław
Strona www https://lex.germanica.pl/
Email radca.prawny@germanica.pl

 


21. Pracownia Retro Me

 

INFORMACJE
Nazwa Retro Me
Telefon 609 807 036
Adres Warszawa ul. Stalowa 33, 03-425
Strona www Suknie ślubne XXL Warszawa
Email info@retrome.pl

 


22. Salon Meblowy Invita Design

Jako projektant wnętrz określam potrzeby i wymagania klienta w zakresie możliwości jakie daje przestrzeń. W ten sposób tworzę kompletny projekt wnętrza, który następnie buduję z zaufaną ekipą budowlaną. Trendy w aranżacji wnętrz się zmieniają, ale przyglądamy się im, aby doradzić, jakie materiały będą odpowiednie do zaprojektowania Twojej przestrzeni. Projektowanie kuchni Wrocław, łazienek i innych wnętrz wymaga dużej odpowiedzialności za powierzone im zadania oraz stałego monitorowania projektu. Wykonujemy również projekty pod klucz, co oznacza, że ​​wprowadzisz się do umeblowanego mieszkania.

 

INFORMACJE
Nazwa Invita Design
Telefon 506 164 809
Adres Braniborska 44, 51-180 Wrocław
Strona www https://invitadesign.pl/
Email invitadesign@invitadesign.pl

 

 


23.  ViralMedia Seo

 

INFORMACJE
Nazwa ViralMedia
Telefon +48 607 410 420
Adres Orzechowa 45/12, 50-540 Wrocław
Strona www pozycjonowanie Wrocław
Email pozycjonowanie.viralmedia@gmail.com

 


24. Tłumaczenia Germanica

Nazwa firmy jest ważna, ponieważ tłumaczenia na język niemiecki to nasza specjalność! Każdy tłumacz Wrocław – przysięgły, który dla nas pracuje to osoba, która zdała odpowiedni egzamin i została wpisana na odpowiednią listę. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, medyczne, techniczne, ustne, prawne, konferencyjne, stron internetowych oraz automatyczne tłumaczenia dokumentów.

 

INFORMACJE
Nazwa Germanica
Telefon +48 507 187 504
Adres Drobnera 32, 50-257 Wrocław
Strona www https://www.germanica.com.pl/
Email kontakt@germanica.com.pl

 


25. Poler-Grand gięcie rur

Współpracujemy z licznymi firmami z sektora przemysłowego i budowlanego na terenie województwa pomorskiego i całej Polski. Mamy ambicje stać się wiodącą firmą krajowego lidera w tej branży, dlatego ważny jest dla nas ciągły rozwój i monitorowanie każdego szczegółu naszej działalności. Naszym klientom oferujemy doradztwo techniczne, projektowanie, bezbłędne realizacje oraz terminową dostawę elementów. Zajmujemy się usługą gięcie rur nierdzewnych i stalowych na giętarkach trzpieniowych NC i CNC dla firm z całej Polski.

 

INFORMACJE
Nazwa Poler-GRAND
Telefon 513 402 686
Adres Osada Kolejowa 12, 81-220 Gdynia
Strona www https://giecie-rur.pl/
Email biuro@poler-grand.pl

 


26. Biuro geodezyjne Rynek

INFORMACJE
Nazwa Geodeta Rynek
Telefon 725 946 448
Adres 67-410 SŁAWA Nowy Rynek 23C
Strona www geodeta Zielona Góra
Email geodezjarynek@wp.pl

 


27. Ewangelizacja Wrocław

Dowiedz się o tym jak narodzić się na nowo z wody i z Ducha.

28. Rehabilitacja Nestor

Oferujemy terapie takie jak fala uderzeniowa, rehabilitacja neurologiczna, rehabilitacja ortopedyczna, fizykoterapia, detoksykacja i inne. Nestor to specjalistyczne centrum rehabilitacji Warszawa, przyjazne dla osób niepełnosprawnych i pozbawione barier. Nestor to również całodobowy dom seniora Warszawa.

 

INFORMACJE
Nazwa Nestor Rehablitacja
Telefon +48 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa
Strona www https://rehabilitacja-mazowsze.pl/ http://bdo-nestor.pl/
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 


29. Panda Gazownik

 

INFORMACJE
Nazwa Panda Instalacje Hydrauliczno Gazowe
Telefon +48 570 908 108
Adres Rajdowa 10, 94-003 Łódź
Strona www instalacje gazowe Łódź
Email instalacjepanda@gmail.com

 


30. Geodezja Archigeo

Wszystkie obiekty budownictwa przemysłowego, budownictwa lądowego i hydrotechnicznego wymagają obecności geodetów. Nasza wiedza jako geodeta Lubin jest wykorzystywana w fazie planowania projektu, w fazie realizacji i ostatecznie w fazie realizacji projektu. Nasze biuro geodezyjne dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do precyzyjnych pomiarów i obliczeń. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zdobytym kwalifikacjom i wysokim standardom nasi pracownicy mogą oferować rozwiązania zorientowane na problem.

 

INFORMACJE
Nazwa ArchiGeo Geodezja i Kartografia
Telefon +48 509 234 234
Adres Legnicka 37/1, 59-500 Złotoryja
Strona www https://www.archigeo.com.pl/
Email biuro@archigeo.com.pl

 


31. Kontenery Dan Bud

 

INFORMACJE
Nazwa Kontenery Dan BUD
Telefon 792 459 575
Adres Kokotek 48, 41-700 Ruda Śląska
Strona www kontenery Ruda Śląska
Email biuro@dan-bud.pl

 


32. Amigos

 

INFORMACJE
Nazwa Amigos Przewozy
Telefon +48 796 85 83 84
Adres Wieluńska 28, 98-170 Widawa
Strona www busy do Holandii Łódź
Email kontakt@amigosprzewozy.pl

 


33. Balony z Helem

Odlotowy Balon dostarcza zintegrowane balony helowe na terenie m.st. Warszawy i okolicznych miejscowości. Firma specjalizuje się w dekorowaniu balonami różnego rodzaju imprez, przyjęć i eventów dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajdują się różnorodne dekoracje eventowe, balony z dostawą czy balony personalizowane. Dekoracje balonowe Warszawa to nie tylko ekscytująca praca, ale także nasza pasja, w którą wkładamy całe serce.

INFORMACJE
Nazwa Odlotowy Balon
Telefon +48 608 057 696
Adres Skarbka z Gór 15A/17, 03-287 Warszawa
Strona www https://odlotowybalon.pl/
Email kontakt@odlotowybalon.pl

 

34. Pawilony TIG

 

INFORMACJE
Nazwa Tig Premium
Telefon +48 530 330 110
Adres Królowej Jadwigi 9A, lok. 4,5, 26-617 Radom
Strona www wynajem kontenerów handlowych
Email ajpkontenery@gmail.com

 


35. Hospicjum św. Józefa

 

INFORMACJE
Nazwa Hospicjum stacjonarne św. Józefa
Telefon 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9 bud. B. 00-728 Warszawa
Strona www opieka paliatywna Warszawa
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 


36. Kamal-tech

INFORMACJE
Nazwa Kamal-tech
Telefon +48 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www wynajem koparki Opolskie
Email kamal.serwis@gmail.com

 

37. Derame

Działamy na terenie miasta Wrocław w CH Korona (Castorama) i CH Arena, a jedną z głównych świadczonych przez nas usług są ramki do obrazów, lustra i plakaty oraz ramy na zamówienie. Nasz zespół pomoże Ci wybrać idealną oprawę, a następnie wykorzysta ją do profesjonalnego oprawienia lub lustra!

INFORMACJE
Nazwa Jerzy Czupik Derame
Telefon +48 796 927 777
Adres Komandorska 66, 53-342 Wrocław
Strona www ramy do obrazów
Email biuro@derame.pl

 


Może Ci się również spodoba