Interesujące Polskie firmy 2022

1. Atelier Maria Ciesielska

Atelier Maria Ciesielska to salon ślubny dla przyszłych panien młodych we Wrocławiu. Na zamówienie oferujemy szeroki wachlarz usług szytych na miarę, poza sukniami ślubnymi znajdziesz u nas piękne suknie wieczorowe i casualowe, a także casualową elegancję na najwyższym poziomie. Sklep oferuje również buty polskiej firmy La Boda, a także biżuterię ślubną i wieczorową firmy Novia Blanca. Dostarczamy również dodatki do sukien ślubnych Zuzy. Oferta salonu opiera się przede wszystkim na realizacji marzenia o ubraniu, które sprawi, że każda kobieta poczuje się piękniejsza! Niezwykłe suknie ślubne 2022, nietypowe okazje czy ponadprzeciętne wymagania to tylko niektóre ze szczególnych obowiązków tego stanowiska.

INFORMACJE
Nazwa Atelier Maria Ciesielska
Telefon +48 509 134 104
Adres Polna 5, 55-010 Smardzów
Strona www https://www.mariaciesielska.com.pl/
Email pracownia@mariaciesielska.com.pl

 


2. Win-Plast Kamil Brocki

Decydując się na rolety Wrocław miarę naszej firmy, masz pewność, że otrzymasz produkt w 100% dostosowany do Twoich osobistych preferencji. Rolety te zasłaniają symetrycznie każde okno, niezależnie od rodzaju zasłony. Style prowadnic i kaset również są dobierane indywidualnie, a całość jest trwała i piękna. Przy produkcji rolet na zamówienie we Wrocławiu oferujemy pełne wsparcie w doborze rodzaju, materiału, koloru i mocowania. Wykonujemy wyceny, dostarczamy produkty i profesjonalnie montujemy rolety na każdym oknie.

 

INFORMACJE
Nazwa Win-Plast Kamil Brocki
Telefon 735 014 830
Adres Czarnuszkowa 7, 51-180 Wrocław
Strona www https://win-plast.pl/
Email biuro@win-plast.pl

 


3. Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Wodo

Kancelaria adwokacka Częstochowa Bartłomiej Wodo pragnie świadczyć pomoc i obsługę prawną osobom fizycznym i firmom jako prawnicy na terenie miast: Częstochowa, Radomsko, Bytom i okolice. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, gospodarczym i własności intelektualnej. Bartłomiej Wodo chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, publikując posty na blogu i prowadząc podcasty. Przydałby się prawnik m.in.: sprawy spadkowe i rozwodowe, problemy z kontrahentami i inne. Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Wodo z pewnością pomoże Państwu w różnych sprawach sądowych, takich jak odwołania od decyzji ZUS czy odwołania od wyroków sądu pierwszej instancji. Możesz liczyć na pełne zaangażowanie prawnika.

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Wodo
Telefon 534 449 624
Adres gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 17/6, 42-202 Częstochowa
Strona www https://bartlomiejwodo.pl/
Email kontakt@bartlomiejwodo.pl

 


4. A&A Biuro Tłumaczeń

Tłumaczenia Wrocław pisemne dzielimy na tłumaczenia nieuwierzytelnione – zwykłe (w tym tłumaczenia eksperckie) oraz uwierzytelnione – tłumaczenia przysięgłe. Zapewniamy szybkie, szybkie tłumaczenia medyczne, prawnicze i techniczne. Możesz poprosić nas o przetłumaczenie aktu urodzenia, aktu małżeństwa, wyciągu bankowego, prawa jazdy, zaświadczenia, odcinka wypłaty, aktu zgonu, testu na Covid, dyplomu i innych.

 

INFORMACJE
Nazwa A&A Biuro Tłumaczeń
Telefon 665 054 900
Adres Kazimierza Wielkiego 67/128, 50-077 Wrocław
wejście B, 1 piętro, lok. 128
Strona www https://www.aia-tlumaczenia.pl/
Email biurojg@aia-tlumaczenia.pl

 


5. PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski

Stolarnia Kredens to stolarz z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu pięknych mebli na wymiar dla mieszkańców Warszawy i okolic. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, dobór materiałów, pomiary, produkcję i montaż. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i sercem! Stolarz meble na wymiar Warszawa wykona na wymiar piękne meble kuchenne, garderoby, łazienkowe, stoły, garderoby, szafki kuchenne, a także meble biurowe i pokojowe.

INFORMACJE
Nazwa PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski
Telefon +48 575 807 214
Adres Ignacego Paderewskiego 22, 04-438 Warszawa
Strona www https://stolarstwo-kredens.pl/
Email kontakt@stolarstwo-kredens.pl

 


6. Qpack Łukasz Waliwender

Firma QPACK świadczy kompleksowe usługi relokacyjne na terenie Warszawy oraz na terenie całego kraju i za granicą. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalnych pracowników z niesamowitą energią pracy! Dysponujemy odpowiednio przygotowanymi środkami transportu, aby tanio i profesjonalnie przenosić domy, mieszkania, firmy i biura. Działamy lokalnie na terenie miasta Warszawa i obsługujemy następujące obszary: Ursynów, Mokotów, Bemowo, Bielany, Wilanów, Białołęka, Targówek, Śródmieście, Praga Północ, Włochy, Tarchomin, Wola, Ochota, Praga Południe i Wawer. Ponadto wykonujemy bezstresowe i niedrogie przeprowadzki Warszawa. Oferujemy specjalistyczne materiały do ​​pakowania i znakowania właściwości. Przed wykonaniem usługi nasi eksperci uzgadniają z Państwem wszystkie szczegóły jej realizacji, proponują koszty oraz koordynują pracę zespołu podczas załadunku, transportu i rozładunku mienia w miejscu docelowym. Świadczymy usługi przeprowadzkowe dla firm i osób prywatnych.

 

INFORMACJE
Nazwa Qpack Łukasz Waliwender
Telefon +48 516 643 620
Adres Milenijna 43/2, 03-130 Warszawa
Strona www https://www.qpackprzeprowadzki.pl/
Email lwaliwender@qpackprzeprowadzki.pl

 


7. Serwis Moto Partner Dariusz Błędek

Zapewniamy rzetelny i szybki serwis maszyn budowlanych na terenie Przasnysza i okolic. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, rzetelnie i dyskretnie. Z naszą pomocą szybko przeprowadzisz roboty ziemne, wykopy oczka wodnego, rozbiórki, rozbiórki budynków oraz wykopy fundamentów. Nasza główna działalność to: usługi koparkowe, minikoparki, koparko-ładowarki, usługi transportowe, transport maszynowy, sprzedaż kruszyw, kruszyw sypkich (piasek, żwir, ziemia czarna, tłuczeń, tłuczeń) itp.

 

INFORMACJE
Nazwa Serwis Moto Partner Dariusz Błędek
Telefon 507 045 116
Adres Żwirki i Wigury 17B, 06-300 Przasnysz
Strona www https://serwismotopartner.pl/
Email darekbledek@wp.pl

 


8. Agencja eventowa Event Show Group

Event Show Group to profesjonalna organizacja eventów Kraków oferująca kompleksową obsługę w zakresie organizacji wydarzeń kulturalnych, imprez masowych, eventów oraz koncertów. Firma koncentruje swoją działalność na mieście Kraków (małopolska) i jego okolice – Tarnów, Nowy Sącz, Katowice itp. Jako agencja eventowa wydarzenia na przestrzeni lat zgromadziły bogate portfolio wydarzeń dla wielu ważnych instytucji kulturalnych oraz firm prywatnych.

 

INFORMACJE
Nazwa Event Show Group
Telefon +48 514 072 640
Adres Amazonek 21, 30-298 Kraków
Strona www https://www.eventshowgroup.pl/
Email eventshowgroup@gmail.com

 


9. KLM Meble

KLM Meble to profesjonalna aranżacja wnętrz, wyposażenie oraz wysokiej jakości meble kuchenne na wymiar. Nasze projekty są zawsze dopasowane do potrzeb naszych klientów – wyróżniają się dyskrecją Wyrafinowany i kreatywny. Spełnimy wszystkie Państwa życzenia, aby wnętrze wyglądało imponująco. Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy, szczególnie z Poznania i okolicznych miejscowości, oraz klientów z całej Polski.

 

INFORMACJE
Nazwa KLM Meble
Telefon +48 662 745 470
Adres Rzemieślnicza 7, 62-002 Suchy Las
Strona www http://www.klmmeble.pl/
Email klmmeble@klmmeble.pl

 


10. AJP Kontenery

Produkujemy trwałe i ciepłe całoroczne kontenery mieszkalne na terenie całej Polski. Jako krajowy producent kontenerów domowych możemy zapewnić najtańszą opcję dla kontenerów domowych z kuchnią i łazienką. Cechują nas niskie ceny, szybka realizacja i kompleksowe metody! Budujemy kontenery mieszkalne 35m2, 50m2 oraz inne wraz z akcesoriami takimi jak klimatyzacja czy dodatkowe drzwi.

 

INFORMACJE
Nazwa AJP Kontener
Telefon +48 502 871 281
Strona www https://kontenery-hale.pl/
Email ajpkontenery@gmail.com

 


11. Szkoła jazdy na Nartach Pierwszy Krok

Szkoła narciarska Rzeczka oferuje naukę jazdy na nartach klasycznych, biegówkach i snowboardzie na wyciągu narciarskim „Górnik” we wsi Rzeczka w Górach Sowich. Tereny narciarskie są naśnieżane i utrzymywane, dzięki czemu doskonale nadają się do nauki jazdy na nartach i snowboardzie, a także rekreacyjnej i sportowej jazdy na nartach. Również dzięki oświetleniu możemy cieszyć się jazdą w nocy.

 

INFORMACJE
Nazwa Pierwszy Krok
Adres Rzeczka 36b, 58-320 Rzeczka
Telefon +48 502 112 416
Strona www http://www.rzeczka-narty.pl/
Email pierwszykrok.rzeczka@gmail.com

 


12. Kancelaria Lex Specialis

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Lex Specialis
Telefon 534 664 278
Adres Częstochowa
Strona www kancelaria prawna Częstochowa
Email kontakt@kancelarialexspecialis.pl

 


13. Larma Tomasz Jagodziński

Instalujemy profesjonalne systemy monitoringu domu i CCTV dla firm, warsztatów produkcyjnych, szkół i innych miejsc. Gwarantujemy kompleksową usługę obejmującą nadzór, ekspertyzę kamer i CCTV Wrocław, projekt, instalację i montaż. Wdrażane przez nas systemy znacząco poprawiają faktyczne i postrzegane bezpieczeństwo oraz chronią miejsce pracy przed nieuczciwymi pracownikami. Kamery z roku na rok stają się coraz bardziej przystępne cenowo, dzięki temu, że mogą je dostać nawet małe firmy.

 

INFORMACJE
Nazwa Larma Tomasz Jagodziński
Telefon 784 732 283
Adres Leśna 6, 55-100 Kobylice
Strona www https://larma.pl/
Email biuro@larma.pl

 


14. Kamal Serwis

 

INFORMACJE
Nazwa Kamal
Telefon 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www pogotowie kanalizacyjne
Email biuro@kamal-serwis.pl

 


15. Busy Holandia

 

INFORMACJE
Nazwa Busy Holandia
Telefon 662 492 950
Strona www http://busyholandianiemcy.pl/
Email vipbus1@interia.pl

 


16. MK Rusztowania

 

INFORMACJE
Nazwa MK Rusztowania
Telefon 660 462 785
Adres Irysowa 31, 51-117 Wrocław
Strona www https://mk-rusztowania.pl/
Email m.k.rusztowania@wp.pl

 


17. Budstone

W oparciu o mikrocement i inne technologie wykorzystania betonu architektonicznego, wykonujemy i odnawiamy różne powierzchnie: tarasy, schody, posadzki. Nasza specjalność to przepiękne posadzki żywiczne. Dodatkowo możemy tą techniką uzyskać piękny efekt bruków zewnętrznych, tarasów, ścian, schodów czy elewacji. Oferujemy szkolenia, sprzedaż materiałów budowlanych oraz realizacje rozwiązań wykorzystujących mikrocement, beton architektoniczny, dekoracyjny, stemplowany, polerowany, posadzki żywiczne, epoksydowe, cienkopowłokowe, jak i mikrobeton.

 

INFORMACJE
Nazwa Budstone
Telefon 533 244 803
Adres Centrum 567, 34-382 Wieprz
Strona www https://www.budstone.eu/
Email produkcja@poczta.fm

 


18. Biuro rachunkowe Rachmistrz

 

INFORMACJE
Nazwa Rachmistrz
Telefon 509 725 575
Adres Powstańców 25a, 31-422 Kraków
Strona www https://www.vienna-studio.com/
Email ksiegowosc@rachmistrz.krakow.pl

 


19. Kriskon Klimatyzacja

Wykonujemy serwis i montaż klimatyzacji w mieście Wrocław i pobliskich miejscowościach: Siechnice, Oława, Jelcz-Laskowice, Kobierzyce, Strzelin, Brzeg, Smardzów, Żórawina, Bielany Wrocławskie, Marcinkowice, Kobierzyce i inne. Klimatyzacja do domu Wrocław, mieszkania w bloku, firmy, biura, sklepów, hal produkcyjnych to najpopularniejszy wybór wśród naszych Klientów. Jesteśmy certyfikowanymi instalatorami wszystkich czołowych marek klimatyzatorów na rynku. Należą do nich najlepsi producenci klimatyzatorów, w tym Samsung, Daikin, Mitsubishi, Gree i Fujitsu.

 

INFORMACJE
Nazwa Kriskon Klimatyzacja
Telefon +48 792 120 180
Adres Morelowa 1, 55-010 Smardzów
Strona www https://kriskonklimatyzacja.pl/
Email kriskon.kz@wp.pl

 


20. Hotel Zielony Zakątek

 

INFORMACJE
Nazwa Hotel Zielony Zakątek
Telefon 29 764 32 55
Adres Susk Stary 10, 07-411
Strona www hotel Ostrołęka
Email biuro@zielonyzakatek.net

 


21. LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe

 

INFORMACJE
Nazwa LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe Sp. z o.o.
Telefon 698 43 43 53
Adres Jabłeczna 13/23, 50-539 Wrocław
Strona www zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu
Email kontakt@zabezpieczenia-samochodowe.pl

 


22. Optisolar PV Kamil Burczaniuk

 

INFORMACJE
Nazwa Optisolar PV Kamil Burczaniuk
Telefon 781 033 446
Adres Górne 30a, 21-310 Bezwola
Strona www https://fotowoltaikalubelskie.com/
Email optisolarpvbiuro@gmail.com

 


23. Radca Prawny Leszek Chmura

Kancelaria Wrocław Leszek Chmura świadczy znaną pomoc prawną osobom fizycznym, firmom i instytucjom. Świadczymy szeroki zakres usług prawnych z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Oprócz standardowych zleceń podejmujemy się bardzo złożonych zadań, kierując się najwyższymi standardami etycznymi, mając na uwadze przede wszystkim interes naszych Klientów.

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmura
Telefon +48 602 350 035
Adres Bolesława Drobnera 32 (parter), 50-257 Wrocław
Strona www https://lex.germanica.pl/
Email radca.prawny@germanica.pl

 


24. Szamba Łódzkie

INFORMACJE
Nazwa Szamba Łódzkie
Telefon 516 685 460
Adres al. T. Kościuszki 80/82, (lokal 301, III piętro), 90-437 Łódź
Strona www szamba łódzkie
Email ajpszamba@gmail.com

 


25. Szamba Wielkopolskie

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba Wielkopolskie
Telefon 516 530 191
Adres Wielkopolska
Strona www szamba wielkopolskie
Email ajpszamba@gmail.com

 


26. Szamba z Betonu

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba z betonu
Telefon +48 507 373 941
Adres Polska
Strona www https://www.szambazbetonu.com/
Email kontakt@liderszamba.pl

 


27. Szamba Dolnośląskie

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba dolnośląskie
Telefon +48 516 685 460
Adres Wrocław
Strona www https://www.szambadolnoslaskie.pl/
Email kontaktzbiornik@gmail.com

 


28. Pracownia Retro Me

 

INFORMACJE
Nazwa Retro Me
Telefon 609 807 036
Adres Warszawa ul. Stalowa 33, 03-425
Strona www Suknie ślubne XXL Warszawa
Email info@retrome.pl

 


29. Salon Meblowy Invita Design

Jako projektant wnętrz określam potrzeby i wymagania klienta w zakresie możliwości jakie daje przestrzeń. W ten sposób tworzę kompletny projekt wnętrza, który następnie buduję z zaufaną ekipą budowlaną. Trendy w aranżacji wnętrz się zmieniają, ale przyglądamy się im, aby doradzić, jakie materiały będą odpowiednie do zaprojektowania Twojej przestrzeni. Projektowanie kuchni Wrocław, łazienek i innych wnętrz wymaga dużej odpowiedzialności za powierzone im zadania oraz stałego monitorowania projektu. Wykonujemy również projekty pod klucz, co oznacza, że ​​wprowadzisz się do umeblowanego mieszkania.

 

INFORMACJE
Nazwa Invita Design
Telefon 506 164 809
Adres Braniborska 44, 51-180 Wrocław
Strona www https://invitadesign.pl/
Email invitadesign@invitadesign.pl

 


30. Doradca Kredytowy FinanseHelp

Jako niezależny doradca kredytowy Wrocław współpracuję z największym bankiem hipotecznym w Polsce. Po uprzednim przeanalizowaniu zdolności kredytowej i możliwości finansowych klienta, przygotowuję oferty cenowe zgodnie z wymaganiami i warunkami klienta, tak aby klient mógł uzyskać najlepszą pod względem ceny pożyczkę. Wykorzystując moje doświadczenie w finansach staram się unikać zbędnych zapytań w banku, które mogą wpłynąć na obniżenie wyniku BIK. Osobiście przygotowuję wnioski i formularze dla banku, dzięki czemu mogę mieć pewność, że wszystko jest przygotowane tak, jak wymaga tego bank. Zdolność kredytową klienta wyliczam na podstawie stosowanych przez banki kalkulatorów kredytowych. Możesz być pewien, że przygotowane przeze mnie obliczenia są wiarygodne. Polecam również poprawę sytuacji w BIK i budowanie długoterminowej wiarygodności.

 

INFORMACJE
Nazwa FinanseHelp
Telefon +48 693 192 502
Adres Rybnicka 18f/4, 52-016 Wrocław
Strona www https://www.finansehelp.eu/
Email biuro@finansehelp.eu

 


Może Ci się również spodoba