JAK ZAMÓWIĆ FOLIĘ STRETCH Z NADRUKIEM?

Folia stretch z nadrukiem zapewnia bezpieczeństwo i stabilność ładunku podczas znakowania wszystkich palet logo firmy i grafiką. To świetny sposób na reklamę, gdy palety są w transporcie lub w magazynie. Zadrukowane rolki folii stretch kosztują więcej, ponieważ oferują więcej. Poniżej znajdują się typowe kroki wymagane przy składaniu niestandardowego zamówienia drukowanego.

1. Zrozum minima i ceny

Minimalna ilość zamówienia to 1 paleta. Minimalna wielkość palety wynika z ilości konfiguracji i czasu przestoju na zadanie drukowania. W przypadku ręcznych rolek folii stretch jedna paleta to 192 rolki. Dla folii stretch maszynowej jedna paleta to 40 rolek. Oczywiście rolki maszynowe są znacznie dłuższe niż rolki ręczne. Ceny różnią się w zależności od liczby kolorów na wydruku i rodzaju folii, na której jest zadrukowywany. Koszt większości palet folii stretch z nadrukiem przekracza 5000 USD.

2. Określ kolor i grubość folii stretch

O wyborze najlepszego koloru folii stretch decyduje kolor logo i owijanego produktu. Clear oferuje najniższy koszt, ale nie sprawi, że logo wyskoczy. Biały jest najczęściej drukowanym kolorem ze względu na możliwość wyróżnienia logo i grafiki. Logotypy w większości z białą grafiką można również wydrukować na czarnej folii. Zarówno czarno-biała folia stretch z logo jest nieprzezroczysta i idealna do ukrycia ładunku.

Należy również dokładnie rozważyć grubość warstwy. Jeśli masz preferowaną grubość, zalecamy zachowanie tej grubości. Nowi użytkownicy powinni skorzystać z przewodnika po grubości folii, który pomoże określić odpowiednią grubość folii. Najpopularniejsza grubość to 80 gauge. Nadruku na folii stretch nie można wykonać na bardzo cienkiej folii. Do drukowania nie zalecamy nic cieńszego niż 60. Maszyny pakujące pomogą Ci zrealizować wszelkie zadania.

#3 Zapewnij grafikę, aby określić liczbę kolorów do drukowania

Nie edytujemy grafiki. Gotowa grafika musi być dostarczona przez klienta w celu dokładnego wykonania płyty do druku. Po dostarczeniu grafiki można określić liczbę potrzebnych kolorów druku i wykonać wydruk cyfrowy. Odbitka cyfrowa będzie szczegółowo określać rozmiar nadrukowanego logo i umiejscowienie na kliszy.

#4 Ceny i formalności

Po ustaleniu koloru folii i kolorów druku można obliczyć ceny i opłaty za płyty. Skomplikowane logo z wieloma kolorami i wzorami mogą mieć wyższe opłaty za tablice rejestracyjne niż proste projekty liter. Tabliczka musi być grawerowana przy pierwszych zadaniach drukowania. Opłaty za grawer są wymagane tylko przy pierwszym zamówieniu. Po ustaleniu ceny wymagamy podpisania i odesłania wydrukowanego dowodu.

Oprócz podpisanego dowodu klienci wypełniają również arkusz wiatrowy. Arkusz wiatru szczegółowo opisuje, w jaki sposób logo powinno być nadrukowane na rolkach folii. Zobacz obrazek poniżej, aby zobaczyć przykład kierunku wiatru. Owijarka do palet to urządzenie, które wspomoże cały proces.

#5 Zaliczka i czas realizacji

Zaliczki są wymagane w przypadku zleceń niestandardowych, aby rozpocząć proces produkcyjny. Po otrzymaniu płatności praca jest ustawiana w kolejce. Normalne terminy realizacji folii stretch z nadrukiem wahają się od 3 do 6 tygodni w zależności od pory roku.

Streszczenie

Decyzja o zamówieniu palety markowej folii stretch może być trudna ze względu na koszty. Większość firm zamawiających folię drukowaną zamawia ją w celach reklamowych, jednocześnie zapewniając jednocześnie zabezpieczenie ładunku. Jest to idealna opcja, aby mieć na dowolnej palecie produkty, które będą eksponowane dla wielu potencjalnych klientów. To narażenie może mieć miejsce podczas transportu lub najczęściej podczas przechowywania. 

Może Ci się również spodoba