Jaki głośnik zamontować na sufit?

Jaki głośnik zamontować na sufit?

Głośnik sufitowy można zainstalować w dowolnym miejscu na płaskiej powierzchni, co czyni go najbardziej wszechstronnym głośnikiem spośród dostępnych. Główne zalety akustyki sufitu:

– możliwość ukrytej instalacji;
– kompaktowe wymiary;
– dobra ochrona przed zewnętrznymi wpływami mechanicznymi;
– dobór siatek ochronnych do koloru wnętrza;
– tworzenie idealnie jednolitego pola dźwiękowego w pomieszczeniu.

głośnik sufitowy

Głośniki sufitowe idealnie nadają się do nagłośnienia zatłoczonych miejsc: obszarów sprzedaży i kas w supermarketach i galeriach handlowych, poczekalni na lotniskach, dworcach PKP i PKS, kompleksach sportowych.

Akustyka sufitowa oferowana w naszym sklepie internetowym glosniki-instalacyjne.pl jest tak szeroka, że ​​może objąć większość obszarów nowoczesnych instalacji. Oferujemy wysokiej jakości wpuszczane wielodrożne głośniki, które umożliwiają zmianę kierunkowości głośnika w celu uzyskania najbardziej zaakcentowanej kierunkowości. Wśród rozwiązań budżetowych – akustyka, która pozwala łatwo i prosto stworzyć ogólne tło dźwiękowe. Posiadamy również wbudowaną akustykę sufitu, która pozwala na osiągnięcie efektu stereo za pomocą jednego urządzenia. W naszym sklepie internetowym glosniki-instalacyjne.pl możesz zakupić dźwięk tła, system powiadomień, głośniki sufitowe, naścienne, a także na Twoje życzenie skorzystać z usługi – montaż głośników/systemów ostrzegawczych za dodatkową opłatą.

Może Ci się również spodoba