Jakie są rodzaje kolumn podłogowych?

Jakie są rodzaje kolumn podłogowych?

Głośniki podłogowe to głośniki, które są umieszczane na powierzchni bez podstawy. Mają mocny, przestrzenny dźwięk i są używane do dużych pomieszczeń.
Odmiany i możliwości

Szerokość zakresu częstotliwości dźwięku odtwarzanego przez głośniki zależy od liczby kanałów. Akustyka podłogi może być:

  • jednopasmowy;
  • wielopasmowy.

W drugiej wersji dźwięk podzielony jest na kilka kanałów. Dzięki temu muzyka jest odtwarzana z minimalnymi zniekształceniami, dźwięk jest przesyłany na niskich i wysokich częstotliwościach. Wersje zamknięte i inwertery fazy wyróżniają się rodzajem konstrukcji akustycznej. W pierwszym przypadku głośnik znajduje się w szczelnej obudowie. Inwertery fazowe mają bardzo złożoną konstrukcję: wewnętrzna część jest wyposażona w rurkę, która łączy je z przestrzenią kosmiczną.

W sklepie Audio-lubin.pl można kupić głośniki podłogowe, subwoofer, kanał centralny i inne komponenty w celu samodzielnego utworzenia rzędu dźwiękowego lub zakupić gotowy zestaw zestawów głośnikowych.

Kolumny podłogowe prezentowane są w szerokiej gamie wielu modeli w sklepie internetowym Audio-lubin;

Porównaj ceny głośników podłogowych, przeczytaj specyfikacje i recenzje klientów;
Kup Kolumny podłogowe z gwarancją na korzystnych warunkach przy płatnościach gotówkowych i bezgotówkowych (w tym na kredyt lub na raty);
Zamów Kolumny podłogowe online na stronie internetowej lub telefonicznie, umów dostawę pod wskazany adres lub odbiór ze sklepu.

 

Może Ci się również spodoba