Kioski multimedialne co to?

Kioski multimedialne to uniwersalne oprawy stosowane w urzędach, bankach, dworcach, biurach podróży, hotelach, sklepach, wypożyczalniach, bibliotekach itp. Niezależnie od konkretnego zastosowania użytkownicy otrzymają…
Kioski multimedialne to uniwersalne oprawy stosowane w urzędach, bankach, dworcach, biurach podróży, hotelach, sklepach, wypożyczalniach, bibliotekach itp. Niezależnie od ich konkretnego zastosowania użytkownicy uzyskają niezapomniane wrażenia estetyczne, dzięki wysokiej jakości ruchomych obrazów i wysokiej -fi. W naszej firmie znajdziesz każdego rodzaju infokioski, które ci zamontujemy dla ułatwienia usług twojej działalności.

Oferowane przez nas końcówki charakteryzują się estetyczną, wentylowaną, dwuczęściową, jedno lub dwukolorową, trwałą obudową z zaokrąglonymi narożnikami z anodowanych profili aluminiowych. Profile posiadają wypełnienie z blachy stalowej i pokryte są strukturalną żywicą epoksydową oraz farbą poliestrową z alternatywnie metalizowanymi lakierami, umieszczoną na perforowanym cokole. Konstrukcja cokołu pozwala na trwały montaż z podstawą za pomocą stalowej kotwy samowiercącej umieszczonej w podstawie oraz umieszczenie jej na podkładkach o regulowanej wysokości lub na kółkach ułatwiających przesuwanie terminala. Na życzenie zamawiającego część lub wszystkie elementy trwałego wypełnienia pokrywy mogą być wykonane ze stali nierdzewnej. Zamów u nas kioski multimedialne i uprość korzystanie ze swoich usług klientom. Terminal można idealnie dopasować do wizerunku każdej firmy, zmieniając standardowe kolory na określone przez zamawiającego. Przygotowujemy również niezbędne oprogramowanie. Innowacyjne kioski multimedialne to skuteczne narzędzia wspierające proces zakupowy klienta, a tym samym usprawniające i przyspieszające proces sprzedaży. Od początku projektowaliśmy kioski multimedialne, które skutecznie wspierają proces sprzedaży. Wpadamy na pomysł, przygotowujemy prototyp, produkujemy obudowę i wyposażamy ją w dedykowane oprogramowanie. Nasze urządzenia doskonale sprawdzają się w takich sklepach, gdzie ograniczona przestrzeń uniemożliwia prezentację pełnej kolekcji produktów. Takie rozwiązania dostarczają użytkownikom niezbędnych informacji, a tym samym przyspieszają ich decyzje zakupowe.

Może Ci się również spodoba