Marmurowe stoliki

Marmurowe projekty stołów do jadalni są najbardziej przyciągające wzrok i wyrafinowane dla każdego rodzaju domu. Świetnym pomysłem dla upiększenia wnętrza jest właśnie marmurowy stół, przy którym można obficie i dostojnie spożywać swoje ulubione danie. Sprawdź te marmurowe pomysły na stół jadalny, aby nadać swojemu domowi dopracowany wygląd. Oto kilka najlepszych wzorów stołów do jadalni z marmuru:

 • Marmurowy stół do jadalni, który stoi na drewnie
  W czasach, gdy mylisz się między drewnianymi i marmurowymi projektami stołów do jadalni, wybierz ekskluzywną mieszankę obu materiałów. Zrób stół jadalny z drewnianymi nogami i ramą. Dodaj na nim piękny polerowany marmurowy blat i dopełnij wygląd.

 

 • Okrągły marmurowy stolik do Twojego małego domu
  Posiadanie małego domu nie powinno przeszkadzać w obsesji na punkcie wystroju domu. Istnieje wiele wzorów stołów do jadalni z marmuru, które zmieszczą się w małych domach, a nawet w wynajętych mieszkaniach. Jednym z takich projektów jest okrągły 4-osobowy stół z marmuru dla małych domów. Byłby idealny do dekoracji Twojego domu.

 

 • Marmurowe wzory stołów jadalnych
  Monochromatyczność nigdy nie wyjdzie z mody, jeśli chodzi o wystrój domu. Do jadalni wybierz monochromatyczny projekt stołu jadalnego , aby wyglądał szykownie. Wybierz stół jadalny z blatem w kolorze czarnego marmuru. Białe nogi w oprawie z nim to szykowny design, który można mieć w domu.

 

 • Połączenie wzorów stołów z drewna, żelaza i marmuru
  Połączenie drewna, żelaza i marmuru jest nieporównywalnie ekstrawaganckie. Projekt stołu do jadalni, który ma również trzy pięknie połączone ze sobą materiały, jest niewątpliwie jednym z najlepszych projektów stołów do jadalni. Zdobądź w domu taki projekt, który ma drewniane nogi, żelazną ramę i marmurowy blat.

 

 • Pięknie teksturowane marmurowe wzory stołów jadalnych
  Do swojego subtelnego domu musisz wybrać stół jadalny, który jest równie elegancki. Nie potrafi tego żaden inny materiał niż marmur. Kup więc marmurowy stół do jadalni, który ma piękną teksturę. Możesz wybrać dowolny kształt lub rozmiar stołu. ale tekstura marmuru sprawi, że będzie wyglądał światowo.

 

 • Projekt stołu z szorstkiego, polerowanego marmuru
  Jeśli chcesz, aby Twój dom miał wyrazisty styl niż podążanie za obecnymi trendami, zacznij od jego wyjątkowego projektu stołu do jadalni. Ma szorstkie wykończenie marmurowego blatu. Wraz z nim znajdują się nogi ze stali nierdzewnej, które równoważą wygląd.

Może Ci się również spodoba