Najnowsze trendy ślubne na 2022 rok

Bardzo wiele osób marzy o wyjątkowym ślubie, który przecież często nazywa się najważniejszym dniem w życiu. Marzenia jednym, ale przychodzi rzeczywistość i ogranicza nas budżetem, preferencjami partnera lub partnerki, czy też ograniczeniami związanymi z COVID-19. Niniejszy artykuł opisu co jest, a co nie jest modne przy organizacji ślubu w nadchodzącym roku. Pamiętajmy, ze nie trzeba mieć wszystkiego, ale choćby jeden wyjątkowy element jak np. najpiękniejsza suknia ślubna 2022 doda nam uśmiechu i dobrych wspomnień.

Co jest najmodniejsze w branży ślubnej?

1. Filmik zwiastun/zaproszenie

2. Stream ślubu online

3. Ślub i wesele w plenerze

A co już nie jest modne w ślubach, a szkoda?

1. Czystość przedmałżeńska

Niestety nie wszyscy już przywiązują do tego taką wagę, a szkoda.

2. Młodość

Ślub przed 25 rokiem życia to obecnie duża rzadkość. Świat uczy najpierw studia, praca, dorobić się, zaoszczędzić na drogie wesele itd. Tymczasem ślub młodych, szalenie zakochanych osób, które organizują ślub i wesele bez pieniędzy w pożyczonym garniturze to coś pięknego. Obecność na ślubie osób, które wiedzą, że w ślubie najważniejszy jest ślub to naprawdę wspaniałe doświadczenie.

3. Zapraszanie dużej ilości gości i rodziny

Teraz zostało to zastąpione kalkulacją finansową oraz wybiórczym traktowaniem pod względem klasy majątkowej. Pary młode rezygnują też z zapraszania rodzin, z którymi osobiście nie utrzymują kontaktów.

Jakie suknie ślubna będą modne w 2022 roku?

Dynamiczne trendy nie dotarły jeszcze do tej branży i bardzo dobrze. Modne są ciągle kolory biel i delikatne odcienie ecru/beż. modne są ciągle klasyczne długie suknie z welonem, koronki i gorsety. Salon sukien ślubnych Wrocław podpowiada przez swoja najnowszą kolekcję na to zagadnienie.

 

 

Może Ci się również spodoba