Tworzenie sklepów internetowych od zera?

Nowi goście byliby ciekawi o tobie. Wyjaśnij, czym zajmuje się Twoja marka, w tym krótko- i długoterminowe wizje w tej sekcji. Zapoznaj się z anatomią infografiki sklepu internetowego, aby zobaczyć próbkę. Możesz również sprawdzić niektóre z naszych sklepów internetowych tutaj, aby dowiedzieć się więcej. Tworzenie sklepów internetowych od zera jest podstawą udanego projektu.

Opinie klientów

Czy Twoi klienci kochają Twój sklep i produkty? Następnie pokaż je! Dodaj 2-3 referencje klientów do swojej strony głównej, aby przyciągnąć klientów. Oto przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak uzyskać pozytywne recenzje od klientów. 

Stopka

Uważaj, że stopka Twojego sklepu internetowego jest równie ważna jak nagłówek. Uwzględnij wszystkie linki do swoich stron docelowych i dodaj ważne informacje, takie jak:

  1. Blog – jeśli zarządzasz treścią dla swojej witryny w formie artykułów lub prowadzisz bloga, załaduj link do bloga w stopce swojego sklepu internetowego. 
  2. Zasady sklepu — tutaj pojawiają się wszelkie informacje prawne dotyczące Twojej marki. 
  3. Numer kontaktowy – Pozwól klientom zostawić wiadomość e-mail lub zadzwonić do Ciebie w sprawie dowolnego zapytania dotyczącego zakupu lub Twojej marki. 
  4. Linki do mediów społecznościowych – dodaj tutaj link do konta na Instagramie lub Facebooku 
  5. Linki wysyłkowe – Informuj klientów o zasadach, stawkach i opłatach za wysyłkę
  6. Zwrot pieniędzy i anulowanie — wyjaśnia, w jaki sposób przetwarzany jest zwrot lub anulowanie produktów/usług. 
  7. FAQ – strona z często zadawanymi pytaniami, która wyjaśnia podstawowe pytania dotyczące Twojego sklepu. 

Stwórz swój sklep internetowy już dziś

Gotowy do założenia sklepu internetowego? To naprawdę proste! Zarejestruj się i stwórz swój sklep internetowy za darmo. Pomaga to zrozumieć niuanse związane z posiadaniem sklepu eCommerce, a gdy będziesz gotowy, zaktualizuj, aby cieszyć się funkcjami premium w swoim sklepie. Sklep viral sklepy oferuje wiele motywów do wyboru, funkcje marketingowe, porzucone koszyki i nie tylko. Projektowanie sklepów internetowych zostaw nam. Zajmiemy się wszystkim dla Ciebie!

 

Może Ci się również spodoba