Wybór odpowiedniego dozownika papieru toaletowego do łazienki

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać nieistotne, ale wybór odpowiedniego dozownika papieru toaletowego zapewni, że toaleta będzie dobrze wyposażona, bezpieczna i higieniczna przez długi czas, bez wyczerpania papieru toaletowego lub gromadzenia się go na podłodze. Oto podstawowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie do komercyjnych łazienek.

Pojemność

Pojemność będzie głównym czynnikiem branym pod uwagę, niezależnie od tego, czy kupujesz dozowniki papieru toaletowego do małej toalety w miejscu pracy, czy do łazienki w domu towarowym o dużym natężeniu ruchu. Jeśli dozowniki nie mieszczą wystarczającej liczby rolek papieru toaletowego, użytkownikom łazienek zabraknie papieru toaletowego, a osoby sprzątające będą musiały stale odwiedzać obiekty w celu uzupełnienia zapasów. Z drugiej strony nie będziesz chciał kupować dużych rolek reklamowych do łazienki, która ma tylko pięciu gości dziennie. Nasza gama dozowników obejmuje dozowniki z dwiema rolkami , a także duże opcje, takie jak nasz model PremioSafe.

Materiał

Wielu zarządców obiektów uwielbia ceny dozowników ABS do ich małych łazienek lub łazienek o małym natężeniu ruchu. Nowoczesne tworzywo ABS jest niewiarygodnie wytrzymałe i trwałe, dlatego jest teraz realną opcją dla akcesoriów łazienkowych nawet w środowiskach o dużym natężeniu ruchu. To powiedziawszy, wielu kierowników obiektów preferuje wygląd i trwałość wytrzymałej stali nierdzewnej w swoich komercyjnych toaletach o dużym natężeniu ruchu. Wybór zależy tak naprawdę od osobistych preferencji. Oba materiały są bardzo łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji.

Stylizacja

W przypadku automatycznych dozowników do mydła dostępnych jest więcej opcji stylizacji niż kiedykolwiek wcześniej. Dostępnych jest wiele różnych wykończeń stali nierdzewnej, w tym luksusowe wykończenie satynowe lub stal pokryta białą emalią , które będą pasować do każdego stylu architektonicznego. Dostępne jest również nowe eleganckie czarne wykończenie epoksydowe, które wygląda spektakularnie w nowoczesnych łazienkach komercyjnych, szczególnie w połączeniu z pasującymi czarnymi suszarkami do rąk i innymi akcesoriami łazienkowymi.

Odporne na manipulacje i wandaloodporne

Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest zniknięcie całych rolek papieru toaletowego z komercyjnych łazienek lub celowe uszkodzenie akcesoriów łazienkowych przez wandali. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę trwałość i konstrukcję wybranych dozowników papieru toaletowego oraz to, czy są one zbudowane tak, aby wytrzymać próby manipulacji. Naszym celem jest dostarczanie zamykanych i wytrzymałych modeli dozowników i podajników papieru toaletowego, dzięki którym osoby sprzątające i serwisanci będą mogli łatwo wymieniać rolki, a niedoszłym wandalom lub złodziejom będzie bardzo trudno wywołać chaos.

PremioSafe jest tutaj, aby pomóc Ci we wszystkich dostawach do łazienek komercyjnych w Sydney i poza nią. Skontaktuj się z nami już dziś , aby uzyskać pomoc w doborze odpowiednich produktów do łazienki .

Może Ci się również spodoba