Wycieraczki kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym? Co muszę wiedzieć?

Częstym pytaniem, które otrzymujemy w dziale obsługi klienta, jest to, czy sprzedajemy wycieraczki wejściowe podłogowe kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym . Odpowiedź brzmi tak. Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednią wycieraczkę do Twojego systemu.

Jeśli masz ogrzewanie podłogowe, wiesz już, że przy wyborze wykładzin podłogowych musisz wziąć pod uwagę ogrzewanie, a wycieraczka nie powinna stanowić wyjątku. Maty z podkładem z PVC i gumy nie nadają się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym. Nagromadzenie ciepła może spowodować przyklejanie się maty do podłogi i uszkodzenie podłoża.

Maty tkane z podkładem

Nasze maty tkane na spodzie są idealnym rozwiązaniem do użytku z ogrzewaniem podłogowym i są dostępne w wielu standardowych rozmiarach i grubościach, a także w naszej tradycyjnej wycieraczce na miarę, wykonanej zgodnie z dokładnymi specyfikacjami rozmiaru i kształtu. Dodatkowo maty te są produktami w 100% naturalnymi i biodegradowalnymi.

Nasze wycieraczki aluminiowe na każdą pogodę na miarę. Z natury nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Inne opcje szyte na miarę to nasza wycieraczka na każdą pogodę i zmywalna tekstylna mata dywanowa , które są z natury kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym i można je spersonalizować za pomocą napisów lub motywów, a także ich wymiarów.

Przytul dywany

Ponieważ naturalnie kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym, cieszymy się, że możemy zaoferować  jako część naszej oferty. Maty są dostępne w szerokiej gamie stylowych wzorów, które pasują do każdego wystroju. Co więcej, można je prać w pralce w temperaturze 30°C i mają antypoślizgowy spód wykonany w 100% z przetworzonego plastiku.

Wycieraczki kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym do studni maty

Jeśli masz płytką matę na podłodze z ogrzewaniem podłogowym, to idealna jest nasza syntetyczna mata z włókna kokosowego . Dzięki podkładowi odpornemu na ciepło, produkt ten jest idealny do stosowania z ogrzewaniem podłogowym. Nasz miękki grzebień z włókna kokosowego lub chłonny skrobak są również nieco bardziej miękkie pod stopami dzięki zapętlonemu włosowi, a nie włosowi. Włókno syntetyczne jest również bardzo odporne na plamy; prawdopodobnie będziesz w stanie utrzymać tę samą matę przez długi czas. To sprawia, że ​​syntetyczny kokos jest ekologicznym wyborem pod względem długowieczności. Kraty stalowe są także kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym.

Istnieje jednak sposób, aby bezpiecznie zastosować w matach podkład z PVC  z ogrzewaniem podłogowym. Jeśli umieścisz barierę (np. cienką płytę ze sklejki) między matą a podłogą, zapobiegnie to gromadzeniu się ciepła. W rezultacie zwykle powodowane problemy nie wystąpią.

Masz teraz informacje, których potrzebujesz, aby znaleźć rozwiązanie wycieraczki do ogrzewania podłogowego. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami . Chętnie pomożemy.

Może Ci się również spodoba