Zalety i zastosowania folii stretch

Folia stretch a ma swoje zastosowania i zalety. Podobnie jak folia stretch zapewnia ochronę przed wilgocią i kurzem. Bardziej dopasowuje się do kształtu przedmiotu, zapewniając pewniejsze trzymanie bardzo nieregularnych przedmiotów. Niektóre kluczowe zalety folii termokurczliwej to:

  • Lepsza przejrzystość dla widoczności produktu
  • Mocniej trzymaj nieregularne przedmioty, aby zmniejszyć przesuwanie
  • Mniejsza szansa na uszkodzenie powierzchni przedmiotu!
  • Minimalizuje ilość tlenu w opakowaniu
  • Zapobiega wyciekom
  • Możliwość wentylacji dla oddychalności

Czego potrzebujesz — folia stretch czy folia termokurczliwa?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz folii rozciągliwej, czy termokurczliwej i tak potrzebujesz maszyny do nakładania folii czyli owijarki, mamy Cię w zasięgu ręki. Oferujemy różnorodne folie stretch i folie termokurczliwe do każdego zastosowania oraz narzędzia potrzebne do ich zastosowania. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Folia termokurczliwa to doskonały wybór do zabezpieczania poszczególnych produktów i pakowania ich do sprzedaży. Znajduje szerokie zastosowanie do pakowania żywności, np. tac z mięsem, drobiem, rybami, serem czy warzywami. Ścisłe dopasowanie minimalizuje ilość tlenu w opakowaniu, a tym samym zmniejsza psucie się. Służy również do pakowania wielu produktów konsumenckich. Chociaż jest to czasami używane do paletyzacji, jest to mniej powszechne i zwykle używane tylko w sytuacjach, gdy przedmiot, który ma być paletyzowany, jest wysoce nieregularny. Bardzo duże, nieregularne przedmioty – takie jak łodzie, meble ogrodowe lub sprzęt przemysłowy – są czasami pakowane w folię termokurczliwą, aby chronić je przed przechowywaniem lub transportem.

Może Ci się również spodoba